Nacházíte se zde: Úvod » O centru

Rosmarin Business Center

Rosmarin je zavedené administrativní centrum situované v rámci rychle se rozvíjející oblasti Prahy 7 – Holešovic, s celkovou kapacitou 23 500 m2. Poskytuje Veškeré výhody spojené s možností pracovat jen pár minut od historického centra Prahy.

Rosmarin nabízí moderní kancelářské prostory i zázemí se skvělou dostupností a službami. Kromě kanceláří nabízí také volnočasové aktivity a další zázemí pro zaměstnance (kantýna, fitness, tančírna, odpočinkové terasy, obchod).

Administrativní budova prochází průběžnou rekonstrukcí tak, aby pronajímané kancelářské plochy splňovaly nejvyšší možné standardy. Komfort nájemců doplňují také zmodernizovaná restaurační zařízení, společné prostory, odpočinkové zóny, konferenční sály a zasedací místnosti.

Mezi nejvýznamnější nájemce Rosmarinu patří společnosti Technologie hlavního města Prahy, ČEPRO, ABF, Amdocs, Zentity, Operátor ICT, Optimal nebo Medista.

V prosinci 2012 v Rosmarinu otevřelo své prostory pro veřejnost designové taneční studio - Tančírna, jehož součástí je kromě třech tanečních sálů také kavárna a dětský koutek.

V lednu 2020 zahájil provoz v Rosmarinu Penny Market a říjnu 2020 otevřelo svoji kliniku Dentální centrum, které nabízí moderní stomatologickou péči nejvyšší kvality.

Přidejte se i Vy
mezi naše významné nájemce

Kontakt

Fotogalerie

Nahoru