Nacházíte se zde: Úvod » Služby » Služby new

Služby new

Optimal | ProfiSpolečnosti.cz | Malédaně.cz | Zentity.cz


 

OPTIMAL Engineering s. r. o. se zabývá komplexním řešením technických instalací zahrnujících vytápění, vzduchotechniku, klimatizaci, instalatérské práce a elektrické instalace pro širokou škálu budov. Projekční kancelář zpracovává příslušnou projektovou dokumentaci, poskytuje poradenství v oblasti šetrné výstavby a zajišťuje služby potřebné pro certifikaci budov. Realizační tým zajišťuje dodávku a montáž uvedených systémů jak pro komplexní projekty, tak i malé instalace.

Tel.: +420 222 994 400, E-mail: optimal@optimalcompany.com, www.optimalcompany.com


Profispolečnosti.cz s.r.o.  poskytují poradenské a konzultační služby v oblasti zakládání společností a firem na klíč, v oblasti prodeje již předzaložených ready made společností s.r.o., a.s. i SE, poskytování sídla firmy, vedení účetnictví a v oblasti zakládání offshore společností v daňových rájích.

JUDr. Jakub Maur,
Tel.: +420 602 687 088, E-mail: maur@profispolecnosti.cz


Dovolujeme si Vám nabídnout spolupráci v oblasti finančního a mzdového účetnictví. Nedílnou součástí našich služeb je daňové a právní poradenství. Spolupracujeme s Komorou daňových poradců ČR, která je nám konzultantem a garantem při naší činnosti. V Rosmarin BC nás najdete na 3. patře  č. dv. 2657 - Ing. Ivana Malá. Služby poskytujeme firmám střední a malé velikosti, jak obchodním společnostem, tak fyzickým osobám.

Navštivte nás na www.maledane.cz


Nahoru