Nacházíte se zde: Úvod » Služby » Služby pro nájemce - nabídka

Služby pro nájemce - nabídka

Optimal | Malédaně.cz | Zentity a.s.


 

OPTIMAL Engineering s. r. o. se zabývá komplexním řešením technických instalací zahrnujících vytápění, vzduchotechniku, klimatizaci, instalatérské práce a elektrické instalace pro širokou škálu budov. Projekční kancelář zpracovává příslušnou projektovou dokumentaci, poskytuje poradenství v oblasti šetrné výstavby a zajišťuje služby potřebné pro certifikaci budov. Realizační tým zajišťuje dodávku a montáž uvedených systémů jak pro komplexní projekty, tak i malé instalace.

Tel.: +420 222 994 400, E-mail: optimal@optimalcompany.com, www.optimalcompany.com


Dovolujeme si Vám nabídnout spolupráci v oblasti finančního a mzdového účetnictví. Nedílnou součástí našich služeb je daňové a právní poradenství. Spolupracujeme s Komorou daňových poradců ČR, která je nám konzultantem a garantem při naší činnosti. V Rosmarin BC nás najdete na 3. patře  č. dv. 2657 - Ing. Ivana Malá. Služby poskytujeme firmám střední a malé velikosti, jak obchodním společnostem, tak fyzickým osobám.

Navštivte nás na www.maledane.cz


Zentity a.s. je softwarová a konzultační společnost, která svým klientům dodává špičková mobilní a webová řešení a další související služby. Mezi zákazníky společnosti patří největší české banky, bankovní skupiny, mobilní operátoři a velké nadnárodní společnosti. Zentity patří k nejzkušenějším společnostem ve střední a východní Evropě v oblasti vývoje, zabezpečení a integrace systémů a aplikací pro chytré telefony a tablety.

Nahoru